Foshnja dhe Nëna

Këtu ju mund t'i shkëmbeni brengat dhe përvojat tuaja si nënë.

Komentet

Besa B - 29/06/2017 - 14:53

Dergoje ne keshillimore edhe pse djali im ka pas nxirje edhe pak me te medhaja gjenitalet sesa qe duhet po i ka kalu me kohe. Dergoje te pediatri ose ne keshillimore ne QMF.

Noa - 26/06/2017 - 23:06

Pershendetje ! Foshnja im ka tre dite qe ka lindur eshte mashkull me nje pesh mjafte te mire shum i shendetshem ps te gjitha egzaminimeve , mirpo sot vura re qe organi i tij gjenital eshte ne blu te thell ,eshte nxir. Nese dikush e ka kaluar dhe ka nje informacion cfare eshte , dhe a eshte normale ,. Ju falenderoj

Komento